compensa

 

 

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - Vienna Insurance Group

 

Oferujemy ubezpieczenia w Compensie na terenie Warszawy i okolic oraz zdalnie na terenie całej Polski.

 

Skontaktuj się z nami w sprawie ubezpieczenia:

Tel. 22 448 12 33 / 32 lub 22 400 60 00 / 70 00 oraz email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Zgłoszenie szkody w Compensie 801 120 000 lub (22) 501 61 00

Wznowienie polisy w Compensie

Kalkulacja ubezpieczenia samochodu

Kalkulacja ubezpieczenia mieszkania

Kalkulacja ubezpieczenia domu

 

Pakiety ubezpieczeniowe dostępne w towarzystwie Compensa:

Compensa komunikacja – szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych. Klient ma możliwość wykupienia polisy rozszerzonej o wszelkiego rodzaju ryzyka występujące na rynku w tzw. wariancie all risks. Jako jedyne towarzystwo proponuje klientom dodatkowo opcje  ‘moto DNA kod’ – który uławia odnalezienie pojazdu jeśli nastąpi kradzież. Jeśli masz samochód do 5 lat, gwarantujemy Ci bardzo dobrą ofertę w pakiecie.

Compensa Rodzina i Mój Dom II -  pakiety ubezpieczeń majątkowych i osobowych, które mogą obejmować ubezpieczenie: mieszkania lub domu ze stałymi elementami, przedmiotów codziennego użytku, ogrodu i zabudowy ogrodowej, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, następstw nieszczęśliwych wypadków, Home Assistance oraz Medical Assistance.

Compensa firma - ubezpieczenia dla małych i średnich firm w towarzystwie Compensa umożliwią kompleksową ochronę ubezpieczeniową zarówno majątku przedsiębiorstwa jak i jego interesów i pracowników.

Compensa Zdrowie - dostęp do kompleksowych prywatnych usług medycznych na najwyższym poziomie w ponad 500 placówkach w całej Polsce. Pakiety medyczne dostępne są zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Compensa Voyage - kompleksowa ochrona Ubezpieczonego podczas wyjazdów zagranicznych - zarówno prywatnych, jak i służbowych. Pakiet może obejmować oprócz kosztów leczenia za granicą, również NNW, Assistance i OC w życiu prywatnym.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami (22) 448 12 32/33 oraz 22 400 60 00 

Zapraszamy do naszych biur w Warszawie.

Wszystkie ubezpieczenia możesz zawrzeć również zdalnie - zadzwoń albo podaj kontakt do siebie na nasz email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze porady ubezpieczeniowe i informacje dołącz do nas na Facebooku