compensa

 

 

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - Vienna Insurance Group

 

Oferujemy ubezpieczenia w Compensie na terenie Warszawy i okolic oraz zdalnie na terenie całej Polski.

 

Skontaktuj się z nami w sprawie ubezpieczenia w towarzystwie Compensa:

Tel. 22 448 12 33 / 32 lub 22 400 60 00 / 70 00 oraz email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Zgłoszenie szkody w Compensie / Compensa kontakt   22 501 61 00

Wznowienie polisy w Compensie

Kalkulacja ubezpieczenia samochodu

Kalkulacja ubezpieczenia mieszkania

Kalkulacja ubezpieczenia domu

 

Pakiety ubezpieczeniowe dostępne w towarzystwie Compensa:

Compensa komunikacja – szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych. Klient ma możliwość wykupienia polisy rozszerzonej o wszelkiego rodzaju ryzyka występujące na rynku w tzw. wariancie all risks. Jako jedyne towarzystwo proponuje klientom dodatkowo opcje  ‘moto DNA kod’ – który uławia odnalezienie pojazdu jeśli nastąpi kradzież. Jeśli masz samochód do 5 lat, gwarantujemy Ci bardzo dobrą ofertę w pakiecie.

Compensa Rodzina i Mój Dom II -  pakiety ubezpieczeń majątkowych i osobowych, które mogą obejmować ubezpieczenie: mieszkania lub domu ze stałymi elementami, przedmiotów codziennego użytku, ogrodu i zabudowy ogrodowej, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, następstw nieszczęśliwych wypadków, Home Assistance oraz Medical Assistance.

Compensa firma - ubezpieczenia dla małych i średnich firm w towarzystwie Compensa umożliwią kompleksową ochronę ubezpieczeniową zarówno majątku przedsiębiorstwa jak i jego interesów i pracowników.

Compensa Zdrowie - dostęp do kompleksowych prywatnych usług medycznych na najwyższym poziomie w ponad 500 placówkach w całej Polsce. Pakiety medyczne dostępne są zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Compensa Voyage - kompleksowa ochrona Ubezpieczonego podczas wyjazdów zagranicznych - zarówno prywatnych, jak i służbowych. Pakiet może obejmować oprócz kosztów leczenia za granicą, również NNW, Assistance i OC w życiu prywatnym.

 

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group to firmy działające w Polsce od wielu lat. Compensa jest częścią koncernu Vienna Insurance Group (VIG), lidera rynku ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa to firma odpowiedzialna społecznie, o czym świadczą liczne inicjatywy takie jak np. akcja "Bezpieczna Autostrada". W 2019 roku odbyła się już II edycja „Bezpiecznej Autostrady” uzupełniona o wiedzę na temat zdrowia oraz o badania profilaktyczne kierowców. W ten sposób firma zwracała uwagę na wpływ naszego stanu zdrowia na bezpieczeństwo na drogach. W trakcie dwóch edycji kampanii stworzono w sumie 36 stref bezpieczeństwa na autostradach i w miastach, które łącznie odwiedziło prawie 20 tysięcy osób, pośród których rozdystrybuowano blisko 570 tysięcy materiałów informacyjnych.

Compensa to również firma odpowiedzialna technologicznie i bardzo mocno inwestująca w nowoczesne technologie. Potwierdzają to ostatnie wyróżnienia, które otrzymała w 2020 roku. Trzy projekty Compensy zostały wyróżnione w konkursie: TOP CDR (Digitally Responsible Company) - Firma Odpowiedzialna Technologicznie w kategoriach: Digitalizacja oraz Dane. Pod uwagę brano m.in. sposób wdrożenia nowych technologii oraz bezpieczeństwo przetwarzanych danych.

Compensa otrzymała również wyróżnienie jako "Innowacyjna Firma 2019" w konkursie organizowanym przez Gazetę Finansową. Jury dostrzegło kompleksowe rozwiązania cyfrowe w trzech liniach ubezpieczeń: majątkowych, komunikacyjnych i NNW prowadzące do automatyzacji obsługi procesu likwidacji szkód i obsługi roszczeń. Przekłada się to na szybszą wypłatę adekwatnych odszkodowań klientom.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu zawarcia / kontynuacji ubezpieczenia w firmie Compensa

(22) 448 12 32/33 oraz 22 400 60 00 

Zapraszamy do naszych biur w Warszawie. Wszystkie ubezpieczenia możesz zawrzeć również zdalnie - zadzwoń albo podaj kontakt do siebie na nasz email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze porady ubezpieczeniowe i informacje dołącz do nas na Facebooku