generali logo

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Oferujemy ubezpieczenia Generali na terenie Warszawy i okolic.

Skontaktuj się z nami w sprawie ubezpieczenia. Tel. 22 448 12 33/32 lub 400 6000/7000

Zgłoszenie szkody tel. 913 913 913

Wznowienie polisy w Generali

Kalkulacja ubezpieczenia samochodu

Kalkulacja ubezpieczenia mieszkania

Kalkulacja ubezpieczenia domu

Pakiety ubezpieczeniowe dostępne w towarzystwie Generali:

  • ubezpieczenie OC samochodu  -  Generali oferuje 20% zniżki dla kierowców kupujących pierwsze OC. Ponadto w wariancie OC 360 otrzymujesz do 3000 zł odszkodowania za uszkodzenia we własnym samochodzie gdy jesteś sprawcą kolizji. Dodatkowo dzięki tej opcji nabywasz zniżki w AC.
  • ubezpieczenie AC samochodu - dostępne w wariancie All Risk (od wszystkich ryzyk), a dodatkowo w ramach ubezpieczenia Auto Casco w Generali można ubezpieczyć ruchomości domowe.
  • ubezpieczenie domu - dostępne w wariancie All Risk gdzie ubezpieczeniem objęte są wszystkie zdarzenia oprócz tych wyłączonych z zakresu ubezpieczenia. Ochroną objęte jest również rażące niedbalstwo, czyli np. skutki pozostawienia w domu włączonego żelazka.
  • ubezpieczenie mieszkania - ochrona obejmuje również katastrofę budowlaną, a na elektronikę ubezpieczyciel nie nakłada dodatkowych limitów. W przypadku szkody całkowitej, Generali zapewnia lokal zastępczy nawet na 8 miesięcy.
  • ubezpieczenie podróży - ubezpieczenia podróżne w Generali zapewniają ochronę również dla tych, którzy wyjeżdżaja do pracy za granicę lub będą uprawiać tam sport. W pakiecie podróżnym możliwe jest też ubezpieczenie mieszkania na czas wyjazdu.
  • życie i zdrowie -  w Generali możesz wybrać pakiety życiowe uzupełnione o umowy dodatkowe (m.in. poważne zachorowanie, czy niezdolność do pracy), które przy odpowiedniej konfiguracji zabezpieczą twoją rodzinę, dzieci i ciebie na wypadek trudnych życiowych sytuacji.
  • NNW - dedykowane ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dla dorosłych i dzieci (pakiet Twoje Dziecko), z możliwością rozszerzenia o świadczenia dodatkowe m.in o koszty rehabilitacji i leczenia.