link4

 

 

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Oferujemy ubezpieczenia w Link4 na terenie Warszawy i okolic.

Skontaktuj się z nami w sprawie ubezpieczenia. Tel. 22 448 12 33 / 32 lub 22 400 60 00 / 70 00

Zgłoszenie szkody w Link4 22 444 44 44

Kalkulacja ubezpieczenia samochodu

Kalkulacja ubezpieczenia mieszkania

Kalkulacja ubezpieczenia domu

Link4 to lider ubezpieczeń direct w Polsce, jednak od kilku lat firma aktywnie prowadzi współpracę z multiagentami.

Wyróżniki ubezpieczeń dostępnych w Link4:

  • Ubezpieczenie OC komunikacyjne w Link4 - warto zwrócić uwagę na dodatkowe opcje oferowane w pakiecie z OC - samochód zastępczy i assistance opony. Dzięki takiemu podejściu klient otrzymuje dodatkową pomoc w razie nagłej potrzeby.
  • Ubezpieczenie Auto Casco - obok pełnego wariantu AC, ubezpieczyciel oferuje Smart Casco czyli tańszy wariant ubezpieczenia chroniący Ubezpieczonego w razie uszkodzeń auta spowodowanych przez żywioły, w razie szkody całkowitej lub kradzieży.
  • Ubezpieczenie Kluczyki Plus - zapewnia pokrycie kosztów związanych z utratą kluczyków, tablic rejestracyjnych bądź dowodu rejestracyjnego.
  • Ubezpieczenie samochodów zabytkowych -  szeroki zakres pomocy assistance i ubezpieczenie OC dostępne dla pojazdów historycznych, zabytkowych lub starszych niż 40 lat. Polisę można zawrzeć na 3, 6 lub 12 miesięcy.
  • Ubezpieczenia mieszkań i domów - w pakiecie Dom można ubezpieczyć nie tylko mieszkanie/dom wraz z majątkiem znajdującym się w środku, ale również domek letniskowy. Istnieje możliwość zawarcia ubezpieczenia w wariancie all risk - od wszelkich ryzyk nie wyłączonych w OWU
  • Ubezpieczenie turystyczne - w Link 4 można ubezpieczyć się na czas wyjazdu zagranicznego jak i krajowego. Ciekawą opcją jest też możliwość ubezpieczenia na czas podróży, mienia pozostawionego w domu lub mieszkaniu. Zakresem ubezpieczenia można też objąć ryzyko związane z uprawianiem sportów letnich i zimowych.