Co to jest grupa otwarta?

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń grupowych w tzw. grupach otwartych. Tego typu rozwiązanie pozwala na bardzo szeroki zakres indywidualnej ochrony ubezpieczeniowej zdrowia i życia na warunkach podobnych do tych, jakie oferowane są grupowo pracownikom dużych firm. W tym celu zakład ubezpieczeniowy tworzy grupę osób, do której może przystąpić każdy po spełnieniu kilku warunków z ankiety. Wszystkie osoby objęte takim ubezpieczeniem stanowią tzw. grupę otwartą.

Dla kogo?

Takie rozwiązanie jest idealne m.in. dla wykonujących wolne zawody, prowadzących małe firmy bądź w nich pracujących, dla studentów i tych, którzy nie mają wykupionego grupowego ubezpieczenia na życie w swoim zakładzie pracy.

Polecamy ubezpieczenia w otwartych grupach wszystkim osobom, które szukają szerokiej ochrony ubezpieczeniowej dla siebie i bliskich za rozsądne pieniądze.

Jaki zakres i dlaczego warto?

Świadczenia mogą obejmować, oprócz ryzyka śmierci ubezpieczonego, również takie sytuacje życiowe jak: pobyt w szpitalu, nieszczęśliwy wypadek, ciężka choroba, śmierć osoby bliskiej czy narodziny dziecka. Zakres i sumy ubezpieczenia zależą od wybranego wariantu.

Dodatkowym atutem grupowego ubezpieczenia jest:

  • szybki i prosty sposób zawarcia ubezpieczenia bez zbędnych formalności
  • szeroki zakres ochrony, który można dopasować do indywidualnych potrzeb
  • niski miesięczny koszt zaczynający się już od 26 zł miesięcznie

Zobacz przykładowy zakres pakietów Uniqa Pakiet Bezpieczeństwa i Hestia Razem. 

 

Odwiedź nasze biuro lub zadzwoń tel. 22 400 60 00 lub 22 448 12 33 w celu uzyskania oferty.

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze porady ubezpieczeniowe i informacje dołącz do nas na Facebooku