Oferujemy ubezpieczenia zdrowotne i pakiety ubezpieczeniowe zdrowotne w Compensie i PZU

Ubezpieczenie zdrowotne
 

COMPENSA:

Compensa Zdrowie to pakiety ubezpieczeniowe medyczne skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.
Usługi medyczne realizowane są przez Centrum Medyczne Lux Med oraz placówki współpracujące na terenie całej Polski

Możesz wybrać jeden z dwóch wariantów prywatnego ubezpieczenia medycznego:

  • Compensa Zdrowie z refundacją - w ramach pakietu ubezpieczenia zdrowotnego możesz korzystać z sieci wysokospecjalistycznych placówek medycznych oraz z dowolnej innej placówki w Polsce na zasadach refundacji - pobierz warunki ogólne.
  • Compensa Zdrowie - w ramach tego pakietu medycznego możesz korzystać ze wszystkich placówek Centrum Medycznego LIM oraz innych placówek współpracujących - pobierz warunki ogólne.

 

PZU:

Plan Na Zdrowie to indywidualne ubezpieczenie zdrowotne w PZU zapewniające świadczenia w prywatnych zakładach opieki zdrowotnej w całej Polsce. Do wyboru są 3 zakresy różniące się liczbą dostępnych procedur medycznych. Oprócz leczenia ambulatoryjnego, częścią pakietu medycznego jest również ubezpieczenie gwarantujące prywatną opiekę lekarską w razie nieszczęśliwego wypadku, poważnych zachorowań oraz pokrywające koszty konsultacji i diagnostyki na wypadek wykrycia nowotworu.

 

Odwiedź jedno z naszych biur w Warszawie lub zadzwoń tel. 22 400 60 00 lub 22 448 12 33 w celu uzyskania oferty i podpisania polisy na pakiet ubezpieczenia zdrowotnego.


Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze porady ubezpieczeniowe i informacje dołącz do nas na Facebooku