Compensa logo

 

Skontaktuj się z nami w sprawie wznowienia polisy w towarzystwie Compensa.

Tel. 22 448 12 33 lub 32
Tel. 22 400 60 00 lub 70 00

W celu przygotowania kontynuacji ubezpieczenia w Compensie poprosimy o numer aktualnej polisy oraz dane Ubezpieczonego/Ubezpieczającego, co ułatwi nam przedstawienie właściwej oferty wznowienia.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również osobiście do naszych biur w Warszawie.

Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze właściwego zakresu ubezpieczenia oraz optymalizacji składki zarówno jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu, jak i mieszkania, domu oraz firmy.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie produkty ubezpieczeniowe Compensa: Komunikacja, Rodzina, Mój Dom, Compensa Firma, Zdrowie oraz Voyage.

Z nami możesz kontynuować polisę w Compensie również zdalnie bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wyślesz do nas emailem numer polisy i dane ubezpieczonego albo numer telefonu do kontaktu w sprawie wznowienia ubezpieczenia. Nasz email to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Compensa oferuje pełną paletę ubezpieczeń majątkowych i na życie:

  • ubezpieczenie samochodu w Compensie - OC komunikacyjne oraz pakiety zawierające OC, AC, NNW i Assistance
  • ubezpieczenia mieszkań i domów
  • ubezpieczenie OC działalności gospodarczej
  • pakiety ubezpieczeń dla firm Compensa Firma, w tym ubezpieczenie majątku firmy, lokali, budynków i pracowników
  • ubezpieczenie pracowników
  • ubezpieczenia zdrowotne