PZU logo

 

 

Skontaktuj się z nami w sprawie wznowienia polisy i kontynuacji ubezpieczenia w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń PZU S.A.

Tel. 22 448 12 33 / 32
Tel. 22 400 60 00 / 70 00

lub poprzez formularz kontaktowy

Prosimy o przygotowanie aktualnej polisy oraz numeru PESEL, co ułatwi nam przedstawienie właściwej oferty.

Z nami zawrzesz, wznowisz lub możesz kontynuować polisę PZU na:

  • samochód
  • mieszkanie
  • dom
  • firmę
  • życie

Doradzimy co do zakresu zawieranego ubezpieczenia w PZU oraz pomożemy w razie szkody, jeśli tylko będzie taka potrzeba.

 

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest największą instytucją finansową w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Na czele grupy stoi PZU SA, którego tradycje sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe.

Od 2010 roku spółka PZU SA jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie należy do czołówki notowanych spółek, nie tylko pod względem wielkości, ale również wiarygodności.

Grupa PZU zarządza ok. 300 mld zł aktywów i świadczy usługi dla 22 milionów klientów w pięciu krajach.

Według badań , PZU osiąga wynik 88% w badaniu spontanicznej znajomości marki, a w przypadku badań znajomości wspomaganej – 100%, co czyni PZU najbardziej rozpoznawalną marką ubezpieczeniową w Polsce.

 

Wszystkie ubezpieczenia możesz zawrzeć również zdalnie tylko zadzwoń albo podaj kontakt do siebie poprzez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza kontaktowego z jednym z naszych biur w Warszawie.